Bir Gün Tatil İçin İzmir Çıkışlı Günübirlik Turlar

İzmir çıkışlı günübirlik turlar kısacıkta olsa bir günlük bir tatili size sunacaktır. Yoğun ve yorucu geçen hayatınıza ara vermek gezi programları ile mümkündür. İzmir ilimizden hareket ederek yakında bulunan tarihi ve doğa güzellikleriyle meşhur olan yerlere gidebilirsiniz. Mesela Şirince İzmir’e oldukça yakındır. Burada bulunan tarihi camilerin ve kalelerin yanı sıra dünyaca ünlü olan Şirince bağlarını ziyaret edebilirsiniz. Lezzetli şarapların tadına bakabilirsiniz.

Bir Gün Tatil İçin İzmir Çıkışlı Günübirlik Turlar
Bir Gün Tatil İçin İzmir Çıkışlı Günübirlik Turlar

Eski Datça’da bulunan taş evler, Kurşunlu Mescit, Datça Müzesi, Kızlan Kalesi gibi tarihi yerleri ziyaret etmenizi de önermekteyiz. Marmaris’in büyüleyici güzelliği ve otantik dokusu da dikkatinizi çekecektir. Tüm bunlardan başka gitmeniz gereken birçok günübirlik turlar da bulunur.

Bir Günlük Kar ve Kayak Keyfi İçin Davraz

Davraz kayak merkezi Isparta ilimizde bulunur. Özellikle kış mevsimlerinde birçok misafirini ağırlamaktadır. Kar tatili yapmak isteyenler kayak, kızak, kar motoru, telesiyej keyfinin tadını çıkarabilir. Ailece ya da arkadaşlarınızla yapacağınız en güzel tatil için siz de yerinizi ayırtabilirsiniz. Bu turla birlikte Isparta’nın en güzel yerlerini de gezebilirsiniz. Eğirdir Gölü, Gönenç Şelalesi gibi manzarası güzel olan yerleri gezmek herkese iyi gelir.

İzmir çıkışlı günübirlik turlar kış mevsimlerinde ve sömestre tatillerinde de tercih edilir. İzmir ilimizde kar yağışına fazla rastlanmaz. O yüzden de kar ve kayak turları kışın tercih edilir. Eğer bir günlük kar tatili bana yetmez diyorsanız konaklamalı olan kış turlara katılmanız gerekir.

İzmir Çıkışlı Günübirlik En Güzel Festival Turları

Festival turları denilince farklı yörelerin gelenek ve göreneklerinin bayram havası içinde sergilenmesi akıllara gelir. En güzel atmosferde yapılan festivaller oldukça eğlencelidir. Mesela Isparta Gül Festivali içinde birbirinden güzel ve rengarenk gülleri göreceksiniz. Kendiniz gül toplayabilecek ve mis kokular içerisinde eğlenceli zamanlar geçirebileceksiniz. Otobüsle gidilen festival turları birçok kişinin ilgisini çekmektedir.

İzmir çıkışlı günübirlik turlar her mevsim düzenlenir ve herkese hitap eder. Gezme, farklı yerler görme amaçlı olan turlar haricinde tarihi yerleri inceleme ve kültürümüze ait olan önemli yerleri keşfetme şansına da günübirlik turlarla sahip olacaksınız. İzmir ve çevresinde yaşam sürmüş olan birçok medeniyete ait olan kalıntıları incelemek ilginizi çekecektir.