Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları

Aydın çıkışlı Karadeniz turları, her mevsim yapılabilen program olsa da genellikle temmuz, ağustos ve eylül aylarında düzenlenmektedir. Yaz ortasından sonbahar başını kapsayan bu aylarda Karadeniz tüm güzelliklerini yansıtmaktadır. Firmalar tarafından en konforlu şekilde sunulan tur programı ile Karadeniz’in yemyeşil doğasını ve tarihî güzelliklerini görmek mümkündür. Karadeniz’in kendine hayran bırakan iklimini tadanlar kendilerini huzurlu hissedebilirler.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları

Aydın’dan hareket eden araçlar sizleri rüyada hissedeceğiniz Karadeniz’in birçok şehrini gezme imkanı sunar. Turlarda bulunan rehber sayesinde gezerken tarihi öğrenebilme imkanı bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yöntemi ile otobüste koltuğunuzu ayırtabilirsiniz. Giden herkesin hayran kaldığı Karadeniz’e bütün bir senenin stres ve yorgunluğunu bırakıp evinize dönebilirsiniz. Mavi ve yeşil tonlarının bir arada bulunduğu Karadeniz’de düzenli olarak yapılan şenlik ve festivalleri de görebilirsiniz.

 

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turu Günübirlik

Aydın çıkışlı Karadeniz turları, kısıtlı vakti olan bireylerin günübirlik tercih edebileceği turlar arasında yer almaktadır. Günübirlik olsa dahi Karadeniz’i baştan sona gezmek mümkün olmaktadır. Karadeniz’e tek günlük düzenlenen turlarda bölgeden tek bir şehir seçilerek gezilmektedir. Şehirde yer alan tarihi ve doğal güzellikler gün boyu gezilerek gün sonunda yolculuk başlamaktadır.

Trabzon’da Sümela Manastırı, Zigana Dağı, Torul Cam Teras, Karaca Mağarası ve Hamsiköy yerleri tek günde gezilebilen yerlerdendir. Karadeniz’de günübirlik Elevit Yaylası, Zilkale, Şimşir Ormanları, Çamlı Hemşin ve Çinçiva da düzenlenen programlardandır. Turlar günübirlik olduğundan fiyatları da uygundur. Sizler de kısıtlı zamana sahipseniz tek günlük gezilerle birçok yeri görebilirsiniz.

 

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turu Konaklamalı

Konaklamalı gidilen Karadeniz turları günümüzde en sık tercih edilen turlar arasındadır. Tur firması tarafından karşılanan konaklama hizmeti ücretin içinde yer alır. Kahvaltı ve akşam yemeği de tur tarafından karşılanır. Doğu ve Batı Karadeniz bölgeleri konaklamalı olarak gezilebilen yerlerdendir. Konaklama sayesinde 4-5 gece boyunca Karadeniz’in muhteşem güzellikleri daha geniş zamanlı olarak gezilebilir.

Konaklamalı yapılan turlarda yolculuk gece saatlerinde yer alır. Tur programı günlere ayrılarak gezilecek mekanlar belirlenir. Rehber eşliğinde bu yerler gezildikten sonra yolcular konaklama yapacağı yere gidebilir. Aydın çıkışlı Karadeniz turları, konaklamalı olduğunda daha serbest zamanlı gerçekleşir. Sizler de geniş zamana sahipseniz 1 geceden başlayarak 7 geceye kadar konaklanabilen tur programını tercih edebilirsiniz.