Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Kalkış Noktaları

Aydın çıkışlı Karadeniz turları her katılımcının severek ayrıldığı turlardır. Özellikle de artan kalkış noktaları sayesinde daha fazla katılımcı çok uygun fiyatlar dahilinde Karadeniz bölgesini gezmeye olanak elde etmektedir. Günübirlik turların olduğu gibi bu tarz bölgelerin daha uzun süre gezilmesi adına konaklamalı turlar da mevcuttur.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Kalkış Noktaları
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Kalkış Noktaları

Her bir karışı büyük bir temizliğe, %100 natürel görünüme ve doğal manzaralara sahip olan Karadeniz bölgesinde özellikle de son zamanlarda Batı bölümü gezilmekte ve görülmektedir. Kalkış noktaları olarak İzmir, Aydın, Nazilli ve Denizli belirlenmektedir. Belirlenen buluşma noktalarına herkes aynı saatte gelmekte ve tüm detaylı bilgilendirmeler yapıldıktan sonra lüks araçlarla yola çıkılmaktadır.

 

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turlarında Nereler Gezilir?

Birbirinden muhteşem bölgeler arasında yer alan Karadeniz’e gitmek için en büyük avantaj Aydın çıkışlı Karadeniz turları olarak bilinir. Hem daha uygun fiyatlar dahilinde hem de istediğiniz katılımcı sayısıyla bu turlarda aktif bir şekilde yer alabilirsiniz. Buralardan yapılan çıkışlarla gezilecek olan yerler arasında ise Amasra, Safranbolu, Yedi Göller ve Abant Gölü yer almaktadır.

Abant Gölünden başlayan tura Yörük Köyüyle Cam terasla, Hıdırlık tepesiyle, Yedi Göller ve Ormanyayla devam edilmektedir. Büyülü ortamda keyifli anlar geçirebileceğiniz gibi lüks otelde konaklama imkânı da mevcuttur. Doğanın muhteşem güzelliklerine tanıklık edeceğiniz ve harika manzara fotoğrafları çekebileceğiniz Batı Karadeniz’de muhteşem bir tatil sizleri beklemektedir.

 

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turlarına Ait Ek Bilgiler

Belirlenen yerlerden hareket edildikten sonra gezilmesi gereken yerlere konforlu bir şekilde sırasıyla gidilir. Bazı sahalar rehberler eşliğinde gezilirken bazı sahalarda serbest zamana yer verilir. Tüm gezi ve turların sorunsuz geçmesi adına bilinmesi gereken ek bilgiler de katılımcılara verilir.

Aydın çıkışlı Karadeniz turları kapsamında rezervasyon yaparken hiç kimseye ön koltuk sözü verilmemektedir. Herkes ilk oturduğu koltukta turu bitirmek zorundadır. Erken rezervasyon fiyatları her zaman daha uygun seviyededir. Ödemeler çeşitli şekilde yapılmakta ve katılımcılara kolaylık sağlanmaktadır. 0-3 yaş grubu çocukların kurallara bağlı olarak kucakta yolculuk yapmasına izin verilmektedir. 2 saatte bir nezih ortamlarda mola verilmekte ve ihtiyaçlar da giderilmektedir.