Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları ile Bölgeyi Keşfedin

Aydın çıkışlı Karadeniz turları, Karadeniz’in olağanüstü doğasını keşfetmek ve bölgenin turizm yerlerini gezmek için düzenlenen programlar arasında yer alır. Aydın’da yaşayan bireylerin yaz ortası ve sonbahar başında gezi için en sık tercih ettikleri bölgeler arasında Karadeniz ilk sırada bulunur. Konaklama ya da günübirlik imkanlarda gidilen Karadeniz’de, bölgeyi keşfetme imkanı bulunmaktadır. Batı ve Doğu Karadeniz’e düzenlenen turlarda sizler de daha çok görmek istediğiniz bölgeyi seçebilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları ile Bölgeyi Keşfedin
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları ile Bölgeyi Keşfedin

Yeşilliğin göz alıcı güzellikte olduğu yayları, hırçın dalgalı denizi, tarihte önemli konuma sahip olan mekanları ile bölge adım adım keşfediliyor. Turlar genellikle Batı Karadeniz bölgesinden başlayarak doğuya doğru ilerler. Tüm Karadeniz’i gezme imkanı olduğu gibi ayrı ayrı iki kısmı gezmek de mümkündür.

 

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Doğu Karadeniz Bölgesi

Aydın çıkışlı Karadeniz turları Doğu Karadeniz’e düzenlendiğinde Trabzon, Rize, Gümüşhane, Artvin, Giresun ve buradan Batum ve Tiflis yer almaktadır. Batum’u merak eden bireyler genellikle Doğu Karadeniz turlarından yana tercih yapmaktadırlar. Doğa harikaları ve tarihi yapıları ile ülkemizin sevilen bir bölgesidir. Karadeniz turlarında yolcuların özel zaman geçirebilmeleri için serbest imkanlar sunulmaktadır.

Doğu Karadeniz’e giden bireyler yörenin meşhur lezzetlerini de tadabilirler. Hamsili pilav, mısır ekmeği, mıhlama, karalahana sarması, laz böreği gibi birbirinden leziz mutfağı vardır. Konaklamalı gidilen turlarda otellerde meşhur lezzetlerden sunulur. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan Doğu Karadeniz’e dilediğiniz zamanda gidebilirsiniz.

 

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Batı Karadeniz Bölgesi

Karadeniz Bölgesi’nin batı kesimi de sevilerek gezilen yerler arasındadır. Aydın’dan Batı Karadeniz bölgesine hareket eden otobüsler geziye Düzce’den başlayarak Bolu, Karabük, Bartın, Zonguldak, Amasra, Sinop Kastamonu, Çankırı illerini kapsamaktadır. Balıkçılık, ormancılık ve madencilikte önemli konuma sahip olan Batı Karadeniz gezgincileri bölgeye hayran bırakır.

Tur yolculuğu bölgeye has şarkılar eşliğinde eğlenceli bir şekilde devam eder. Çocuklu aileler, arkadaşlar, sevgili ve eşler için uyumlu tur araçları mevcuttur. Sizler de yoğun geçen iş dönemin dışında Batı Karadeniz’i gezmek isterseniz Haziran ve Ekim aylarında düzenlenen tura katılabilirsiniz. Aydın çıkışlı Karadeniz turları, farkı acenteler tarafından konforlu ve geniş imkanlarda sunulur. Bütçenize ve isteğinize uyumlu firmayı tercih ederek geziye katılabilirsiniz.