Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları ile 2 Günlük Macera

Aydın çıkışlı Karadeniz turları muhteşem ambiyansı ve en uygun fiyatları ile sizlerle buluşmaktadır. Karadeniz’in her alanı buram buram yeşillik ve temiz havadır. Gezilmesi ve görülmesi gereken onlarca sahası mevcuttur. Hem tarihi güzellikleriyle hem doğal güzellikleriyle dikkat çeken Karadeniz’in Batı kesimini görmeye hazır mısınız?

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları ile 2 Günlük Macera
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları ile 2 Günlük Macera

Evet der gibisiniz. Safranbolu konaklama farkı ile 2 gece 1 günlük süren Karadeniz turunda kişi başı son derece uygun fiyatlı ödemeler yapabilirsiniz. Gezilecek yerler arasında ise Amasra, Safranbolu, Yedi Göller ve Abant Gölü yer almaktadır. Tura büyük bakıldığında Abant gölü, Yörük köyü, cam teras, Hıdırlık tepesi, Yedi Göller ve Ormanya sırasıyla gezilmektedir.

 

Batı Karadeniz Turu Sizleri Bekliyor!

Her yeri doğal güzelliğiyle dikkat çeken Batı Karadeniz’e gitmek ve görülmesi gereken yerleri görmek için Aydın çıkışlı Karadeniz turları ve gezilerine katılım sağlanabilir. Doğanın muhteşem güzelliklerine tanıklık edeceğiniz bu harika turlar sayesinde büyülü ortamları gezmeye hazır olabilirsiniz. 2 gün süren bu harika turda ilk gün belirlenen yerden hareket edilir ve gece boyunca Abant gölüne kadar yolculuk edilir.

İkinci gün ise yol Yörük köyünden devam edilir. Yol üzerinde serbest bir şekilde kahvaltı molası verilir. Göle vardıktan sonra etrafında bir gezinti yapılır ve köye ilerleme kaydedilir. Sipahioğlu Konağı gezilir ve ardından öğle yemeği molası verilir. Cam teras ve Hıdırlık Tepesi de gezildikten sonra İmren Lokumlarından lokum alışverişi yapılır. Daha sonra Safranbolu’da serbest zaman etkinliği başlar ve tüm katılımcılar kendisi gezerler.

 

Uygun Fiyatlı Batı Karadeniz Turu

Üçüncü gün ise Safranbolu Bolu yolculuğu başlar. Otelden çıkış yapılır ve merkeze doğru hareket edilir. Yedi Göller turu için ayrı şekilde bekleyen minibüslere geçiş yapılır. Burada bulunan 7 adet göl gezilir.

Bolu merkeze dönüş yapılır ve Ormanya’ya doğru yol alınır. Orman içerisinde kurulu olan muhteşem dünya da gezildikten sonra artık Aydın çıkışlı Karadeniz turları içerisinde yer alan bu tur tamamlanmış olur. Araçlara binilir ve dönüş yolculuğu başlar. Muhteşem yoğunlukta geçen bu 2 günün ücretleri de oldukça idealdir ve her bütçeye uyum sağlar.